Jesteśmy producentem precyzyjnych łożysk i rozwiązań technicznych opartych na łożyskach tocznych.

Łożyska walcowe i igiełkowe IDC w Polsce!

Od ponad 30 lat dostarczamy na rynek specjalistycznych łożysk walcowych i igiełkowych przeznaczonych do pracy w najbardziej wymagajacych zastosowaniach. Oferujemy łożyska dedykowane do przemysłu wydobywczego, w tym łożyska do kopalń oraz kamieniołomów, łożyska do przemysłu ciężkiego, w tym łożyska do odlewni i hut, a także łożyska do elektrowni wiatrowych. Do naszych kluczowych produktów należą łożyska wałeczkowe z pełną liczba wałeczków, łożyska osiowo-promieniowe do stołów obrotowych, specjalne łożyska stożkowe, łożyska krzyżowe, łożyska do przekładni planetarnych, a także rolki dociskowe i krzywkowe oraz pierścienie osadcze.

Nasza siedziba mieści się w samym sercu niemieckiej Bawarii, produkcja zajmuje powierzcnię ponad 6000 m2, nasze biura zajmują ponad 300m2 w Bargteheide. Nasze doświadczenie to 30 lat produkcji wysokiej klasy łożysk. Realizujemy dostawy do najbardziej znanych producentów łożysk na świecie.

Nasze najważniejsze przewagi konkurencyjne to: nowoczesna technologia, niemiecka precyzja oraz nacisk na jakość, a także wysoka dostępność towaru z magazynu. Utrzymujemy na magazynie 90% naszej całkowitej produkcji. 

Z powodzeniem konkurujemy z 5 największymi producentami łożysk.